Kreator maili drag&drop

Kreator maili drag&drop to moduł za pomocą którego projektujemy gotowe szablony maili które następnie wysyłane są do grupy klientów w określonej kolejności i w odpowiednich odstępach czasowych. Kreator Presmoo jest rozbudowanym autoresponderem za pomocą którego łatwo można tworzyć np. kursy edukacyjne wysyłane do klientów.

Personalizacja maili

Personalizacja maili to moduł opierający się głównie na segmentacji klientów , skierowana jest tylko do części leadów których dane są już pozyskane przy pomocy innych modułów systemu Presmoo. Decydującym w personalizacji maili jest pole leadu z imieniem . Maile kierowane są nie tylko do konkretnej osoby (używając imienia) ale też dopasowane do odpowiedniej grupy podzielonej ze względu na płeć czy wiek ( w zależności od pozyskanych danych ).Zastosowanie tego modułu najbardziej wpływa na Open Rate czyli liczbę przeczytanych maili.

Prosty interfejs zarzadzania kampaniami maili

System nieustannie podąża za klientami analizując na bieżąco ich zachowania. Z jego pomocą można dowiedzieć się dlaczego klient opuścił stronę oraz podjąć działania mające na celu zwiększenie świadomości konkretnej marki wśród klientów. System uwzględniając zachowania na stronie wyśle do konsumenta indywidualną wiadomość e-mail dostosowaną do jego preferencji konsumenckich. Oczywiście zautomatyzowana aplikacja umożliwia wysyłanie powitalnych wiadomości, a także aktywnie śledzi poczynania kampanii reklamowych.

Pełne raporty z przeprowadzonych kampanii

Dostęp do raportów i analiz generowanych przez system w czasie zbliżonym do rzeczywistego jest jedną z największych zalet Marketing Automation. Pozwala to optymalizować strategię marketingową.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Atgor Investment LTD.,
5 London Road,
London, SW179JR
P: (+48) 880 886 888
HAS GROUP Sp. zo.o. .,
Al. Solidarności 115/2,
Warszawa, 00-140
P: (+48) 880 886 888
Wyślij do nas maila

Albo odwiedz nasze profile społecznościowe

© 2017 Atgor Investment LTD